« Wróć

Przenośniki ślimakowe dla rolnictwa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń do transportu materiałów sypkich dla rolnictwa. Wszystkim zainteresowanym proponujemy Przenośniki ślimakowe dla rolnictwa, które dostępne są w dwóch wariantach:

  • korytowe,
  • rurowe.

Są to specjalnie skonstruowane urządzenia, które sprawdzają się do transportu materiałów o zróżnicowanej granulacji, począwszy od skrobi i skończywszy na zrębkach drewna. Wyróżnia je duża wydajność pracy. Ponadto produkowane przez nas urządzenia mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Na przykład, na życzenie możemy:

  • dokonać ocynkowania,
  • zmodyfikować wsyp i zsyp,
  • zamontować niestandardowy napęd.

Przenośniki ślimakowe korytowe i rurowe dla rolnictwa mogą posiadać spiralę wykonaną z giętych kręgów blachy trudnościeralnej typu HARDOX, kwasoodpornej lub nierdzewnej. Dzięki temu możemy uzyskać szeroką gamę wymiarów oraz wydajności.

Przenośniki ślimakowe korytowe dla rolnictwa

Oferujemy standardowy przenośnik ślimakowy korytowy dla rolnictwa wzbogacony o walcowaną wstęgę T-414. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama modeli. Proponowane przez nas modele korytowe mogą być stosowane do przenoszenia zbóż i innych produktów sypkich. Wyróżnia je także wydajność mieszcząca w przedziale od 6 do 30 t/h i zasięg transportu osiągający maksymalnie 16 metrów, co pozwala na sprawny rozładunek przyczep rolniczych, zasypywanie silosów zbożowych czy napełnianie worków.

Dla rolnictwa - przenośniki ślimakowe rurowe

Starannie zaprojektowane Przenośniki ślimakowe rurowe ze wstęgą walcowaną dla rolnictwa stosowane są do i ukośnego (do 450) oraz poziomego np. zbóż oraz innych materiałów sypkich. W naszej ofercie znajdują się modele o wydajności od 6 do 45 t/h oraz odległości transportowania do 16 metrów. W naszej ofercie posiadamy również Przenośniki ślimakowe wielowałowe typu Duplex (dwa wały transportowe) i Triplex (trzy wały transportowe). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań lub ewentualnych wątpliwości prosimy o kontakt.